Doruk Life

İNŞAAT
Projenin tasarım hesaplarında, ülkemizde yürürlükte olan Türk Standartlarına ve Son Deprem Yönetmeliği’ne uyulmasının yanı sıra, arazinin yer altı zemin haritası çıkartılıp temel sistemi oluşturulmuş. taşıyıcı sistem olarak; statik projesine göre Dönüşümlü sistem olacaktır. 
Betonarme taşıyıcı sistemin beton sınıfı, statik projesinde belirlenen sınıfa uygun olarak yapılacaktır. Tamamen kontrollü bir üretim yapılabilmesi için Aksaray Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü onaylı yapı laboratuarından hizmet alınmaktadır.

ELEKTRİK
Ortak alanlar, hareket sensörü kontrollü armatürler ile aydınlatılacaktır. Elektrik tesisatında kullanılacak anahtar ve prizler TSE ve/veya CE standartlarına uygun Dairelerde; hayat kurtarma ve yangın koruma amaçlı kaçak akım koruma röleleri kullanılacaktır. Merkezi çanak anten sistemi

GENEL ÖZELLİKLER
CE belgeli tam otomatik 6 kişilik asansör garaj katına kadar. 
Kapıcı Dairesi

ISITMA
Aksarayda ilk defa Blokların dış cephesinde bims üzeri ısı yalıtımı mantolama yapılmıştır. Daire zeminlerinde tesfiye beton arası 2 cm EPS mantolama (tüm odalar ve daireler arası) Yan komşu duvar arası ses ve ısı yalıtım.

Proje Hakkında

 

GÜVENLİK
7/24 kamera kayıt 
Site giriş güvenlik noktası.
Görüntülü dokunmatik diafon.
DIŞ MEKANLAR
Site peyzaj çalışması. 
Çocuk oyun parkı. 
Site bahçe duvarı.

İÇ MEKANLAR

DUVARLAR
Banyo, Wc;  60*60 granit, Salon, Mutfak, Koridor; Alçı sıva üstü ithal duvar kağıdı. Diğer kalan bölümler silinebilir özellikli boya. 

DOLAPLAR
Ankastre mutfak, vestiyer, banyo, wc,

MUTFAK
Ankastre Cihazlar, Yemek Bölümü

ZEMİN DÖŞEMELERİ
Antre, koridor, mutfak, banyo, wc; Granit,
Salon, oturma odası, yatak odaları LAMİNAT parke.

BANYO
Boy Dolabı, Lavabo Dolabı, Ayna 100cm,  Klozet, 110*110 Cam Kabin,  Duş Sistemi, Batarya Ledli Makyaj Traş aynası, Lavabo Lataryası                                                                       

(Projelerde teknik açıdan zorunlu değişiklikleri yapma hakkı saklıdır. Görseller taahhüt niteliğinde olmayıp malzeme ve sistem değişikliği yapma hakkına sahiptir. )