Green Park

İNŞAAT
Projenin tasarım hesaplarında, ülkemizde yürürlükte olan Türk Standartlarına ve Son Deprem Yönetmeliği’ne uyulmasının yanı sıra, arazinin yer altı zemin haritası çıkartılıp temel sistemi oluşturulmuş. taşıyıcı sistem olarak; statik projesine göre Dönüşümlü sistem olacaktır.
Betonarme taşıyıcı sistemin beton sınıfı, statik projesinde belirlenen sınıfa uygun olarak yapılacaktır. Tamamen kontrollü bir üretim yapılabilmesi için Aksaray Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü onaylı yapı laboratuarından hizmet alınmaktadır.
ELEKTRİK
Ortak alanlar, hareket sensörü kontrollü armatürler ile aydınlatılacaktır. Elektrik tesisatında kullanılacak anahtar ve prizler TSE ve/veya CE standartlarına uygun Dairelerde; hayat kurtarma ve yangın koruma amaçlı kaçak akım koruma röleleri kullanılacaktır. Merkezi çanak anten sistemi (D – SMART , LİG TV, HOT-BİRD)
GENEL ÖZELLİKLER
CE belgeli tam otomatik 6 kişilik asansör garaj katına kadar.
Kapıcı Dairesi
ISITMA
Aksarayda ilk defa Blokların dış cephesinde bims üzeri KNAUF Marka 5 cm EPS (ısı yalıtımı) mantolaması yapılmıştır. Daire zeminlerinde tesfiye beton arası 2 cm EPS mantolama (tüm odalar ve daireler arası) Yan komşu duvar arası ses ve ısı yalıtım.
 

Proje Hakkında

Proje Hakkında
GÜVENLİK
7/24 kamera kayıt
Site giriş güvenlik noktası.
Görüntülü dokunmatik diafon.
DIŞ MEKANLAR
Site peyzaj çalışması.
Çocuk oyun parkı.
Site bahçe duvarı.
İÇ MEKANLAR
DUVARLAR
Banyo, Wc; VİTRA 60*60 granit, Salon, Mutfak, Koridor; Alçı sıva üstü ithal duvar kağıdı. Diğer kalan bölümler silinebilir özellikli boya. Tavanlar; Giriş, Antre, Salon, Mutfak; Asma Tavan ve diğer bölümler kartonpiyer.
DOLAPLAR
Ankastre mutfak, vestiyer, banyo, wc, yüklük,
MUTFAK
Ankastre Cihazlar, Yemek Bölümü
ZEMİN DÖŞEMELERİ
Antre, koridor, mutfak, banyo, wc; Granit,
Salon, oturma odası, yatak odaları LAMİNAT parke.
BANYO
Boy Dolabı, Lavabo Dolabı, Ayna 100cm, Turkuaz Klozet, 110*110 Cam Kabin, ECA Duş Sistemi, ECA Batarya Ledli Makyaj Traş aynası, Lavabo Lataryası                                                                      
(Projelerde teknik açıdan zorunlu değişiklikleri yapma hakkı saklıdır. Görseller taahhüt niteliğinde olmayıp malzeme ve sistem değişikliği yapma hakkına sahiptir. )